Robots.txt ایجاد

بهینه سازی موتور های جستجو

Robots.txt ایجاد


پیش فرض - تمامی روبات ها::  
    
تاخیر در بررسی:
    
نقشه سایت: (الزامی نیست) 
     
جستجو توسط روبات های: Google
  Google Image
  Google Mobile
  MSN Search
  Yahoo
  Yahoo MM
  Yahoo Blogs
  Ask/Teoma
  GigaBlast
  DMOZ Checker
  Nutch
  Alexa/Wayback
  Baidu
  Naver
  MSN PicSearch
   
محدودیت برای مسیرهای:: مسیر از ریشه سایت شروع شده و با علامت فوق از هم جدا میشود. "/"
 
 
 
 
 
 
   فایل شما ساخته شد، آنرا در پوشه اصلی سایت خود قرار دهید.


توضیحات

امروزه، پارامترهای بصری در وب سایت ها کاملا تغییر کرده اند. براساس مطالعات انجام شده، قدرت و نفوذ وب سایت ها از مفاهیم و ویژگی های قدیمی کاملا به سمت کیفیت بالاتر و افزایش اینگیجمنت از طریق محتوا، تغییر مسیر داده است. ابزار ایجاد robots.txt، یکی از مهمترین ابزارهای بهینه سازی موتورهای جستجو بوده و تاثیر بسیاری بر روی افزایش رتبه بندی وب سایت شما و قابل مشاهده بودن برای کاربران دارد. فایل robots.txt یک فایل متنی ساده است که از طریق ویرایشگر های بسیاری ساخته شده و با فرمت txt ذخیره می شود.

این ابزار وب مستر گوگل، به شما امکان تولید و خلق فایل robots.txt را می دهد.

Robots text، یکی از اولین آیتم هایی است که موتورهای جستجو در هنگام بررسی سایت به آن توجه کرده و وظیفه آن این است که برای ربات های گوگل مشخص کند چه صفحاتی رو مورد بررسی قرار دهد و به چه صفحاتی وارد نشود.

فایل robots.txt، می تواند با استفاده از بهترین ابزارهای سازنده ای که برای این هدف طراحی شده است، ایجاد شود. ابزارهای رایگانی برای تولید این فایل وجود دارند که برای بسترهای گوناگونی از جمله وردپرس کارایی دارند؛ همانطور که می دانید، وردپرس یکی از مهمترین بسترهایی است که نقش مهمی در مدیریت محتوا و سئو وب سایت ها بر عهده دارد.

با استفاده از این ابزار، به موتورهای جستجویی همچون گوگل، یاهو و بینگ کمک می کنید تا صفحه وب شما را به درستی ایندکس کنند. بصورت پیش فرض، این ابزار به عمده موتورهای جستجو اجازه می دهد که بر روی سایت شما خزیده و جستجو کنند. اما اگر قصد دارید محتوایی را بر روی صفحه خود به صورت خصوصی نگه دارید، استفاده از این ابزار و تغییر تنظیمات آن بهترین کمک را به شما خواهد کرد.


تورهای مسافرتی و تفریحی
www.kishagency.ir
طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی
www.dosite.ir