آدرس آی پی من

بهینه سازی موتور های جستجو

من IP آدرس


IP شما 44.197.231.211
شهر Ashburn
منطقه Virginia (VA)
کشور United States of America
کد کشور US
ISP Amazon.com
عرض جغرافیایی 39.0469
طول جعرافیایی -77.4903

توضیحات

آدرس IP، ردیفی از اعدادی منحصر به فرد است که عمدتاً توسط نقطه هایی در بین اعداد از هم جدا می شوند و به طور جداگانه به هر کامپیوتر متصل به اینترنت تعلق می گیرد تا بتوان از طریق آن به اطلاعات مربوطه به آن کامپیوتر از طریق شبکه های داخلی دسترسی داشته و تبادل اطلاعات نمود. آدرس IP، عموما بستگی به مکان و موقعیت شما متفاوت است. بدین صورت، هر دستگاه دیجیتال، آدرس IP منحصر به فرد خود را دارد. هیچ دو آدرسی مشابه یکدیگر نیستند.
یافتن آدرس IP ممکن است برای افرادی که با ابزارها و گذرگاه های اینترنتی آشنایی کافی دارند بسیار ساده باشد. بااینحال، ممکن است برای سایر افراد، یافتن و تعیین این آدرس بسیار دشوار باشد. یکی از راه های ساده و کاربردی برای یافتن این آدرس، «آدرس IP من» نامیده می شود.
آدرس IP من، ابزاری جالب است که به شما اجازه می دهد به سرعت آدرس IP خود را بیابید. اطلاع از آدرس IP در بسیاری از موقعیت ها بسیار ضروری می باشد؛ علی الخصوص هنگامی که شما نیاز به پشتیبانی تکنیکی داشته و الزامی است شخصی بر روی دسکتاپ شما ریموت بزند. علاوه بر این، برای انجام بازی های آنلاین و ردیابی پروکسی ها نیز، نیاز به اطلاع از آدرس IP خود دارید. همزمان با افزایش دانش شما از دنیای کامپیوتر، اهمیت و ضرورت این ابزار برای شما بیشتر خواهد شد.

 


تورهای مسافرتی و تفریحی
www.kishagency.ir
طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی
www.dosite.ir