ارزش قیمت سایت

بهینه سازی موتور های جستجو

ارزش قیمت سایت

امکان بررسی تا 100 آدرس وب سایت وجود دارد (هر آدرس در یک خط قرار گیرد)توضیحات

فارغ از اینکه شما صاحب یک وب سایت بوده و یا شرکت ارائه کننده تبلیغات باشید، باید میزان هزینه مورد نیاز برای یک لینک خاص در ماه را بدانید. ابزار محاسبه کننده قیمت لینک، ابزاری است که به شما کمک می کند تا تخمینی دقیق و مشخص از میزان هزینه ای که در هر ماه می بایست برای یک لینک تبلیغاتی صرف کنید، را به دست آورید. این ابزار، همچنین به عنوان یکی از ابزارهای سئو، برای محاسبه میزان هزینه مورد نیاز برای در اختیار گرفتن یک لینک تبلیغاتی در وب سایتی خاص، به کار برده می شود. این ابزار بسیار کاربردی بوده و استفاده از آن به علت عدم نیاز به مهارت های تکنیکی و برنامه نویسی، فوق العاده آسان است. تمام آنچه نیاز دارید، درج URL مورد نظرتان در اینترفیس است.

با این حال، هنگامی که به بررسی قیمت یک لینک خاص اقدام می کنید، نیاز دارید تا فاکتورهای گوناگونی را در نظر گرفته و رعایت کنید؛ رتبه الکسا مربوط به یک وب سایت، تعداد بک لینک ها و سن آنها، از جمله این موارد است. این موارد به همراه چندی دیگر از فاکتورها، در هنگام استفاده از این ابزار و تعیین قیمت و ارزش لینک یا URL، از اهمیت بالایی برخوردار است.

با این حال، دقت داشته باشید که چنانچه در یک دامنه سطح سوم ارسال کرده باشید، مانند awebsite.blogspot.com، ممکن است نتایج حاصل از این ابزار برای شما قطعی نباشد. بنابراین، اگر قصد بررسی چندین URL را دارید، می بایست آن را بر اساس کیفیت و مشخصات مربوط به وب سایت دسته بندی کرده و سپس از این ابزار برای بررسی قیمت لینک استفاده کنید. بعلاوه، نتیجه قطعی برای دامنه های سطح دوم نیز از طریق این ابزار ایجاد نخواهد شد.

با این اوصاف، ابزار محاسبه کننده قیمت لینک، یکی از ابزارهای کاربردی در حوزه سئو سایت است که می تواند قیمت و ارزش URL را در چند ثانیه برای شما محاسبه کند. تنها کاری که می بایست انجام دهید، وارد کردن URL مورد نیاز خود در بخش مربوطه برای محاسبه ارزش لینک مورد نظر است.


تورهای مسافرتی و تفریحی
www.kishagency.ir
طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی
www.dosite.ir