Dmoz بررسی دایرکتوری

بهینه سازی موتور های جستجو

Dmoz بررسی دایرکتوری

امکان بررسی تا 100 آدرس وب سایت وجود دارد (هر آدرس در یک خط قرار گیرد)توضیحات

افزایش رتبه سایت، یکی از مهمترین ویژگی های آن محسوب می شود. حضور وب سایت در رتبه های بالای موتورهای جستجو، منجر به افزایش ترافیک و بازدید آن خواهد شد. درصورتی که وب سایت شما رتبه های بالا را در اختیار  داشته باشد، شانس بیشتری برای افزایش فروش خدمات و محصولات به شما خواهد داد.

ابزار بررسی Dmoz دایرکتوری، یکی از ابزارهایی است که به شما این اطمینان را می دهد تا بتوانید ترافیک مورد نیاز خود را به دست آورید. این ابزار، برای بهینه سازی موتورهای جستجو بسیار کارآمد بوده و به این جهت ساخته شده است که به وب سایت شما کمک کند تا ترافیک دلخواه خود را به دست آورده و علی الخصوص این امکان را به وب سایت های تازه تاسیس خواهد داد تا رتبه خود را به صورت مفیدی افزایش دهند.

DMOZ  یکی از بزرگترین دایرکتوری های ساخت دست بشر نامیده می شود. یک پروژه دایرکتوری باز که توسط AOL خلق شد. وب سایت های لیست شده در اینجا، معتبرتر بوده و توسط موتورهای جستجو بهتر مورد توجه و استناد قرار خواهند گرفت؛ بنابراین، این وب سایت ها، می توانند رتبه بالاتری را در نتایج ناشی از رتبه بندی موتورهای جستجو به خود اختصاص دهند.

تمام آنچه می بایست انجام دهید، درج URL سایت مورد نظر در اینترفیس ابزار است. شما در مدت زمانی کوتاه و بدون نیاز به دانلود کردن، می توانید مطمئن شوید که آیا وب سایت شما در این لیست موجود است یا خیر. هیچ روش تکنیکی و یا کدگذاری حرفه ای برای شناساندن وب سایت در DMOZ لازم نمی باشد. بهترین ویژگی این ابزار است که می توانید به طور رایگان از آن استفاده کنید.

چرا باید از این ابزار استفاده کنید؟ افراد خبره و حرفه ای در این زمینه می گویند که وب سایت های لیست شده در این ابزار به طور عمده ای توسط موتورهای جستجویی مانند گوگل، یاهو و بینگ مورد اعتماد واقع می شوند. در واقع اگر شما می خواهید سایت خود را در لیست موجود درج کنید، می توانید از این ابزار سئو برای به دست آوردن نتایج فوری استفاده کنید. بعلاوه این ابزار، وب سایت های لیست شده خود را به طور مجزایی براساس زمینه وب سایت دسته بندی می کند.

بنابراین، اطمینان داشته باشید که ابزار بررسی کننده DMOZ، یکی از کاربردی ترین ابزارهای سئو است که به شما در به دست آوردن مخاطبان بسیار گسترده تر کمک خواهد کرد، زیرا این ابزار وب سایت شما را در لیست خود که بزرگترین دایرکتوری ساخته شده توسط انسان است، می گنجاند.


تورهای مسافرتی و تفریحی
www.kishagency.ir
طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی
www.dosite.ir